Skolu Kausa sacensības jau pēc 2 nedēļām Siguldā!

Latvijas Orientēšanās federācija aicina piedalīties grandiozākajās skolu orientēšanās sacensībās Latvijā – Latvijas skolu orientēšanās kausā –, kas 20. aprīlī norisināsies Siguldā.

Lai piedalītos, nepieciešama skolas komanda, kurā ir vismaz trīs dalībnieki, starp kuriem vismaz viena meitene. Sacensības notiks četrās dažādās vecuma grupās.

Distances vedīs pa pilsētu (sprinta orientēšanās karti).Sacensību programmā paredzēts vispirms individuālais kvalifikācijas skrējiens, un pēc tam fināla skrējieni ar kopējo startu.

 Skolu kopvērtējumā tiks vērtēti trīs labākie vienas skolas skolēnu (tajā skaitā vismaz vienas meitenes) rezultāti kvalifikācijas skrējienā.

Labākajai skolai galvenā balva – orientēšanās komplekts: Skolas orientēšanās karte un SportIdent elektroniskās atzīmēšanās sistēma.

Finālos iekļuvušie skolēni cīnīsies par „Rāmkalnu” un „Limpo” sarūpētām balvām.

Dalība sacensībās ir bez maksas un pieteikties iespējams vēl līdz 14. aprīlim.

Vairāk informācijas sacensību mājaslapā //skolukauss.lof.lv/ un „Facebook” lapā

https://www.facebook.com/events/174835482875105/

Brīvajā laikā (īpaši tiem, kas nekvalificēsies finālam) skolēniem būs iespēja izmēģināt Latvijas Gāzes orientēšanās spēli „Latvija” un piedalīties Latvijas Zaļā punkta rīkotajās foto orientēšanās sacensībās „Stikla skrējiens Siguldā”. Lai piedalītos šajās foto orientēšanās sacensībās un cīnītos par vērtīgām balvām, komandai ir jāiemaksā dalības maksa – viena stikla pudelē vai burka. Plašāka informācija par “Stikla skrējienu Siguldā” un balvām pieejama Latvijas Zaļā punkta mājas lapā – www.zalais.lv.

 

Sacensības rīko Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību un biedrību “A2”.