2020.gada 30.septembris Rīga, Baloži

Komandu skaits :59

Dalībnieku skaits :410

Kalsnavas pamatskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.AneteVintišaS5
2.PaulaZariņaS4
3.LīgaValdmaneS3
4.DāvisVintišsV2

Vestienas pamatskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.AneteStrautaS28642311
2.EdgarsKauliņšV48642331
3.TomsTuksnesisV38642332
4.ElīzaBaranovaS58642333
5.KeitaKropaS58642334
6.KristiānaZepaS48642335

Rīgas Igauņu pamatskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.EdvardsZvirgzdiņšV38388880
2.RūdolfsGillsV38088555
3.ĀdamsĀdamsons-PedčenkoV3
4.MadaraMiķelsoneS42500229
5.OskarsGillsV48080303

Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.UvisSproģisV28645134
2.KristersLārmanisV28645123
3.MartaKalniņaS38645130
4.RobertsGurovsV38645125
5.EgijaAuziņaS48645139

Grundzāles pamatskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.AneteStabiņaS38062190
2.KitijaAbulaS48062194
3.MartaMorīteS48062198
4.ArtisHarkinsV58062151
5.Markuss JānisPommersV48062189
6.TomassBromsV48062160
7.DainārsBušsV38062178
8.ElīnaBačkaS48062188

Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.KārlisStradiņšV18080007
2.LauraBerķeS28632060
3.MārcisZariņšV18180011
4.EmīlsLecinskisV28680080
5.AliseZagorskaS18077700
6.PaulaĶirkumaS38656753
7.RobertsĶirkumsV28629975
8.PatriksRinkevičsV28077000
9.KrišjānisKrēmersV28663300
10.Una UndīneDzērveS18657244
11.UvisŠolmanisV38200100
12.OtoCersV38010333
13.Līva ElīzaAndersoneS38656804
14.RamonaPoreitereS28100900

Jelgavas 4.vidusskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.LanaOzolaS37000715
2.LuīzePloneS48202100
3.Sindija LetīcijaBrakmaneS28306075
4.RičardsZībertsV28516901
5.Sandija IlzeEšenbergaS48516401
6.MadaraZīberteS48020050
7.DāvisBartuševicsV58516441
8.KateDaģeS52011738
9.LizeteKleinaS52133331

Ozolnieku vidusskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.EdvardsKrūmiņšV28197500
2.ElīnaDzirkaleS48229990
3.Matīss RičardsRozenbergsV38414129
4.FricisBeķerisV58009088
5.LeoJakobiV42133007

Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.Ralfs JānisEižvertiņšV18011800
2.AnnaBuholcaS18232722
3.ArletaApsīteS17203254
4.JēkabsSegliņšV28150204
5.MāraKrūmiņaS28000817
6.GustavsPlonisV38180717
7.KristapsKaņeponsV32102515
8.KevinsŠvalbeV38445588
9.EvelīnaKairišaS38202088
10.IlzeJumiķeS38020070
11.MāraSegliņaS38020207
12.LauraKrūmiņaS38090141

Daugavpils 13. vidusskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.TatjanaSimoņenkoS38657168
2.ArtjomsIvanovsV38665893
3.AleksandrsJesčenkoV41452951
4.ŅikitaBirjukovsV38665894

Daugavpils Vienības pamatskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.TomassBērtulānsV38632611
2.KristapsVanagsV51398512
3.ViviānaBalalaikinaS41398511

Daugavpils Saskaņas pamatskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.PolinaŅevedomskaS38338103
2.ArinaGrigorjevaS38338102
3.MarijaGrigorjevaS51450765
4.AlisaLarionovaS38338100

J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.NadeždaFedotovaS28338101
2.RomansIvanovsV21450769
3.AnastasijaPetrovaS21450768
4.ArtjomsIvanovsV51450766
5.AnastasijaAndrejevaS31450767
6.DenissSokolovsV51450764
7.SavēlijsPetrovsV31450763

Valmieras Valsts ģimnāzija

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.Aija DenijaTrēziņaS18655495
2.LieneMālnieceS18655494
3.AlvisMiglavsV18662414
4.RenāteJakovļevaS2

Cēsu Jaunā Pamatskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.Sebastians ValdisJanovsV4
2.EmīlijaDravanteS4
3.Horens OliversPētersonsV4

Carnikavas pamatskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.KristaGrantskalnaS48650210
2.EmīlijaBērziņaS44660176
3.HertaGrantskalnaS54660172
4.MatīssUtānsV54660148
5.JurisDaubursV54660141

Ādažu vidusskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.AmandaIgnāteS12049462
2.RobertsArnicānsV38650317
3.PēterisArnicānsV48650308
4.GustavsArnicānsV54660143
5.RičardsVēverisV34660137
6.MikusŠauriņšV38650313
7.KristofersKančsV48650221
8.HelvijsTupureinsV44660167
9.DanielsTupureinsV44660175
10.RičardsLācisV48650188
11.MatīssRudzītisV44660171
12.KārlisStrikauskisV38646991
13.EmīlijaTerentjevaS44660136
14.Lauma LīvaSaklaureS54660140
15.GustavsKalniņšV44660135
16.TomsUtānsV34660138
17.GrietaGrantskalnaS38680091

Jelgavas 4. sākumskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.RalfsPrauliņšV48024747
2.ElīzaKoškinaS52102518
3.TomsPrauliņšV52102510
4.KristapsKrūmiņšV51007340
5.AlisePrauliņaS57000718

Ulbrokas vidusskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.KatrīnaCīruleS58201188
2.MārtiņšCīrulisV48229900
3.MatīssKalniņšV4

Bērzaunes pamatskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.ArtaPinkaS2
2.JolantaCīruleS4
3.DānielsKrūkliņšV3
4.KrišjānisVanagsV3
5.MartaKārkliņaS4

Rīgas Valsts 3.ģimnāzija

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.ElizabeteDzalbeS1
2.ElīzaStreikišaS1
3.KārlisRodeV1
4.Andrejs EmīlsJohansensV1
5.EmīlsĢērmanisV1

valmieras 5.vidusskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.DārtaKatanaS5
2.AlisePozņakaS4
3.RalfsKondrātsV4
4.Emīlija LoteVilneS4
5.GabrielaGraseS4
6.JūlijaZaharenkovaS3
7.ValtersOzollapaV3
8.RodrigoGrasisV3
9.NaurisBrikmanisV3
10.DāvidsVoitehovskisV2
11.PēterisGailisV2
12.EmīlsMiķisV2
13.JēkabsPodnieksV2
14.IneseNeimaneS2
15.Laura LuīzeBirzgaleS1

Gulbenes novada vidusskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.DārtaPutneS28662389
2.SendijaLeonaS21395647
3.RenārsVagulisV21395659
4.ValērijsLeonsV21395654
5.LaurisKokinsV31395649
6.MarkussRudzītisV41395657
7.AleksandraLeonaS48414131
8.Kristiāna AnceŠolinaS31395648
9.DāvisGroševsV41395652
10.GatisPujātsV41395651
11.AivisVasiļausksV41395660
12.RafaelsVavilinsV41395643
13.ViolaŠķirpāneS48665851
14.DāvidsŽukovsV41395650
15.ElīnaVaguleS48004582
16.LuīzePaikenaS41395646
17.RihardsRutkisV51395644
18.KārlisPutnisV58004581
19.ValtersTišanovsV41395653
20.NormundsZaharānsV18414130

Valmieras Pārgaujas Valsts Ģimnāzija

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.KeitaKavīteS3
2.Emīlija DārtaPlūmeS3
3.PatrīcijaLaurenovaS3
4.EstereLaurenovaS3
5.Anna EmīlijaSutaS1
6.AustrisKalniņšV1
7.LeonardaBaltiņaS2
8.SlikšjāneAnnijaS1

Siguldas 1.pamatskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.RūdolfsActiņšV48334505
2.MildaOzoliņaS48334501
3.ElzaActiņaS5
4.EmmaOzoliņaS5
5.MāraBērzeS48004549

Siguldas pilsētas vidusskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.LieneRozenbergaS48012069
2.NoraEzeriņaS28334508
3.AdeleBalanasaS38653174

Rugāju novada vidusskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.SamantaKukurāneS1
2.MeldraNazarovaS2
3.NormundsDārznieksV4
4.DairisStivriņšV3
5.KristīneZelčaS2
6.BaibaZiediņaS2

Baložu vidusskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.TomassŠķadroV3
2.AliseZēģeleS3
3.GustavsRupaisV4
4.LauraŠilovskaS2
5.ReinisŽilkoV3

Misas pamatskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.MontaMaslovaS31394755
2.GustavsJaunzemisV21394763
3.GeorgsSpalvaV31394760
4.RainersDrozdovsV41394751
5.MarkussDrozdovsV31394764
6.Patrīcija FelicitaPavāreS31394756
7.KitijaKrūmiņaS31394758

Pārdaugavas Montesori pamatskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.KarlīnaAndersoneS4
2.JēkabsZvirbulisV5
3.ErnestsSproģisV5
4.MāraJēkabsoneS5
5.AnnaFreibergaS5
6.MarinaPeščinskaS5
7.RūdolfsPriedīteV5
8.EvelīnaSteckaS5
9.KateZitmaneS4
10.Ieva MadaraDzērveS5
11.Daniels JānisKalvānsV4
12.LoteOseS4

Salas sākumskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.Jānis KristiānsGrīnfogelsV4
2.ReinisKrūmiņšV4
3.MarkussPaeglisV4
4.LenartsStraumeV5
5.KristaŠvedaS5
6.Alise TerēzeLamberteS5
7.ElzaVētraS5
8.RihardsŠenfeldsV5
9.HenrijsBaronsV5
10.GabriellaĀbolaS5

Saldus pamatskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.AugusteZīleS48399993
2.JānisRiekstsV4
3.OskarsHomanisV3
4.RalfsĶepsnisV2

Lubānas vidusskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.KitijaBārbaleS1
2.ElīnaMālnieceS1
3.Vanesa BenediktaJegorovaS3
4.EvelīnaGalejaS3
5.ViktorijaBērziņaS3
6.NaurisStipraisV3
7.ArmandsDzenisV3

Babītes vidusskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.SantaBiezāS3
2.SamantaBļodnieceS3
3.KristiānsSvētiņšV3

Siguldas Valsts ģimnāzija

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.AneteSalavaS38100010
2.MatīssMartinsonsV38653172
3.AdeleBalanasaS38653174
4.AnnijaOšāneS38653170
5.Artis RegnārsLabsvīrsV38004596
6.RičardsGirgensonsV28653163
7.EvaGraudaS28004589
8.MārtiņšMežsargsV28334525
9.AneteActiņaS28653165
10.KristīneBrunereS18000222
11.NilsCiglisV18631570
12.RonaldsLūkinsV18080009

Lejasciema vidusskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.AneteAntiņaS1
2.SabīneEveloneS1
3.ĒrikaJermacāneS1
4.ArvisŠukstsV1
5.ElvisDambrovsV1
6.ErnestsMednisV3
7.Martins KristersCelmsV3
8.AdriansStepeV3
9.Gerda AsnāteBerkoldeS3
10.Anna NikolaBerkoldeS3
11.MatīssSalmiņšV4

Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.ElzaĶuzeS18631478
2.GvidoMēterisV28643239
3.GustavsŠmitsV42057599

Valmieras Viestura viodusskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.Dita EgitaBriedeS4
2.MartaVaļģeS4
3.EmīlijaLeitlandeS4
4.PaulaRozeS4
5.GustavsLočmelisS4
6.LaimiņšMastiņšS4
7.LinardsGraudiņšS4
8.JēkabsKaķisS3
9.AlbertsŠķilterisS3
10.KristofersSoročinsS3

Iļģuciema vidusskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.KatrīnaBaroniņaS4
2.EduardsBaroniņšV5
3.Gustavs JānisBremmersV4
4.EmīlijaDunavskaS3
5.KristapsKārklerisV4
6.RaivoRainsonsV4
7.MadaraSāgaS3
8.PatriksVeizānsV4
9.ModrisVīksnaV4
10.RobinsZiņģisV4
11.KristofersKleinšmitsV3
12.LauraZubrickaS3
13.LaurisPutānsV4
14.EmīlsPurvinskisV4
15.KristiansSametisV4
16.HaraldsSametisV5

Lizuma vidusskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.RaivisRautmanisV1
2.MarksVallaV1
3.ElzaDūteS2
4.NilsGlāznieksV3
5.AliseKostigovaS3
6.LieneKauķeS3
7.OttoDārznieksV3
8.JurģisMuižnieksV3
9.AneteAkmeneS4
10.LīvaVaicjanokaS4
11.EvelīnaŠevcovaS4

Rīgas Teikas Vidusskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.MārtiņšPužulisV52500210
2.ZaneDzenīteS48631111
3.JēkabsPoikānsV48220005
4.KārlisPoikānsV58118110
5.Tīna KateSpektoreS18011100

Kocēnu pamatskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.Madara IlzeGrebūnaS38061494
2.RalfsLīdakaV38061506
3.SandijaRumbaS38665866
4.Miķelis KristofsRibaV2
5.JānisMillersV58061496
6.ReinisLīdakaV58061507

J. Neikena Dikļu pamatskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.AleksandrsJančenkoV5
2.JānisSiliņšV5
3.MaksimsGribovskisV5
4.JurisSoikaV5
5.Amanda EmilijaAlksneS5
6.DominiksGavrilovsV5
7.KristofersKrūmiņšV5
8.EvelīnaRumbaS48061495
9.Klaudija VanesaSlokaS48061504
10.RihardsRumbaV4
11.ReinisDirnēnsV4
12.JurijsBrokānsV4
13.RenārsKociņš-LielupeV4

Cēsu Valsts ģimnāzija

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.RūtaDāboliņaS28663401
2.Mārtiņš ReinisTropsV28663402
3.TomassTurlajsV28663403
4.MatīssTimermanisV18663404
5.MārcisJansonsV18663405
6.ErnestsMalējsV38663406

Ādažu Brīvā Valdorfa Skola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.EmilsLazdansV28082004
2.TaigaLazdāneS18082002
3.V1

Jēkabpils Valsts ģimnāzija

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.Tabita TīnaLūkaS18662076
2.LaineOdzilevičaS18661793
3.AgateŠicāneS18662175
4.ElzaBojāreS18680109

Laurenču sākumskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.DāvidsKalniņšV32109662
2.Dārta NeringaKrastkalneS4
3.Timotejs DāvisJanovsV5

Mežciema pamatskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.AnnaBērziņaS52030244
2.GustavsPērkonsV58200777
3.TomsBērziņšV42030245
4.EmīlsSaulīteV28000181

Salas vidusskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.KitijaGrigorjevaS17203478
2.DanielaKrasovskaS28626142
3.KristersValeskalnsV28045129
4.MikusNenišķisV38670548
5.RihardsKrastiņšV3720348
6.NatālijaKrasovskaS3
7.KristersNenišķisV48044349

Jēkabpils 3. vidusskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.NaurisPinneV38300222
2.RēzijaKalniņaS28662175
3.PatricijaKulikovskaS3
4.LoretaNikolajevaS3

Ķeguma komercnovirziena vidusskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.RenārsGrasisV38665900
2.LūkassSiliņšV38665899
3.Arturs JānisKrastiņšV58024682
4.RenāteGraseS58005068

Rīgas Valsts 2. ģimnāzija

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.ElīzeBremzeS28024754
2.AnnaStradiņaS28024757
3.MārtiņšDzenītisV38644444
4.KristiānaSaškoS38288001
5.Alise AnnaZirnīteS2
6.TomassLīcītisV1
7.JansArmuliksV3
8.DiānaTračevskaS2
9.DarijaDemčenkoS1
10.RobertsGraudiņšV38650301
11.RūdolfsGraudiņšV38650303
12.AnnijaNovickaS4
13.EmīlsLācisV3

Ogres 1. vidusskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.ElīzaOdriņaS31
2.Audris OdoVītoliņšV21
3.EmīlsFišersV21

Ziemeļvalstu ģimnāzija

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.OliversLebedoksV58061285
2.XXV5
3.XXS5

Valmieras JsV

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.ReinisLapiņšV2
2.EgīlsDāboliņšV4
3.Eduards EdvīnsIeviņšV4
4.ElzaVeinbergaS3
5.Tīna PatrīcijaLapsaS4

Valmieras 2.vidusskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.ArtūrsCepeļevsV1
2.AnatolijsStoļarovsV1
3.xxS1

Rīgas 64. Vidusskola

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.MatīssSaulīteV18199199
2.RihardsGailisV1
3.S1

Madonas Valsts Ģimnāzija

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.UģisBeķerisV1
2.KlāvsPļaviņšV1
3.MārcisGraudumsV1
4.ElīzaMadsenaS2
5.KateIesalnieceS3

Daugavpils individuāli - ā.k.

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.MaksimsStepanovs Saules sk.V28665895
2.AleksejsBaļinskis D-pils 15.vskV38665892
3.AntonsSivačevs D-pils tehn.vskV28665891
4.JekaterinaRomanova D-pils tehn.vskS38657166
5.ViktorijaPuncele D-pils Centra vsk.S21398513
6.KonstantīnsSemjonovs D-pils 12.vskV48632599
7.ŽanisBeļavskis D-pils 12.vskV41398515
8.KsenijaHarlamova D-pils 10.vskS41398518
9.BogdansBogdanovs D-pils 3.vskV38657270
10.ArtjomsEzītis D-pils 3.vskV51398519
11.MaksimsFiļipovs D-pils 17.vskV28661172
12.KristīneŠellere D-pils 16.vskS51398520
13.DmitrijsMeļeško D-pils 16.vskV48661171
14.PāvelsRogožins D-pils poļu VĢV38665815
15.MaksimsRogožins D-pils poļu VĢV48626109