1.posms: 29.marts – Rīgas posms, Lucavsala

Komandu skaits šajā posmā :33

Dalībnieku skaits šajā posmā :258

Olaines 1.vidusskola

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.AgateNovorževskaS2
2.Lība SantaZīlīteS2
3.SintijaRiekstaS4
4.AdriansRiekstiņšV3
5.MārisSpriņģisV3
6.AdriansAšmanisV3
7.DāvidsLukašēvičsV4
8.LinardsAšmanisV4

Ķekavas vidusskola

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.Adrians ElmārsKronisV2
2.AleksandrsKrasnovsV3
3.MārtiņšVilčuksV3
4.DāvisUpenieksV3
5.DāvidsMednisV3
6.ArtūrsMiķelsonsV4
7.ILzeUpenieceS4
8.DanielaMazurēvičaS4

Baložu vidusskola

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.MarkussLācisV3
2.MareksTomassV4
3.ViestursTomassV4
4.MatīssŽilkoV4
5.AliseZēģeleS4
6.AnnijaNovickaS4
7.JegorsSčedrovsV4
8.TomassSčadroV4
9.KsenijaRubeneS2

Suntažu vidusskola

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.IlzeGlaudiņaS1nav
2.EvijaAndersoneS1nav
3.JutaBuklovskaS1nav
4.SigneZutereS1nav
5.SabīneBērziņaS1nav
6.EduardsJakobsonsV2nav
7.KārlisPeinbergsV2nav
8.TomassTurksV2nav
9.ElgarsGavrisV2nav

Ķeipenes pamatskola

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.IvoBombānsS2Nav
2.Valters RojsZvaigzneS2Nav
3.SamantaSvētiņaS2Nav
4.Marģers ŽanisKalniņšS2Nav

J.G.Herdera Grīziņkalna vidusskola

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.AlisaStrogonovaS3nav
2.DarjaKicenkoS3nav
3.AnastasijaPopovaS3nav
4.MaksimsLabeckisV3nav
5.StepansAtamansV3nav
6.SvensCimmermansV3nav
7.VeronikaVilimaS3nav
8.AnželikaKuprinaS3nav
9.JūlijaBergmaneS3nav
10.LanaAleksejevaS3nav
11.PolinaZaharovaS3nav
12.AlisaOhrimenkoS3nav
13.AlisaValtereS3nav
14.LanaVladimirovaS3nav
15.Anna LauraLucikaS4nav
16.OleksandrsSerdiukV3nav

Mežciema pamatskola

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.MatīssSaulīteV3
2.EmīlsSaulīteV4
3.RičardsBisenieksV4
4.ElīnaBisenieceS4
5.TomsBērziņšV4

Siguldas Valsts ģimnāzija

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.RolandsLūkinsV2-
2.NilsCiglisV2-
3.KristīneBrunereS2-
4.MagdaCigleS1-
5.MadisCiglisV1-
6.KristapsBrunersV1-
7.ViestursVeitsV1-
8.KristapsKārkliņšV1-

Rīgas Valsts 3.ģimnāzija

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.KristīneBerķeS2
2.KatrīnaDzeneS2
3.ElizabeteVimbaS2
4.Paula LīgaAlksneS1
5.ElīnaKrēmereS1
6.EmīlsĢērmanisV2
7.EmīlsJohansensV2
8.Fricis JēkabsSpektorsV1
9.Ada PaulaVītoliņaS1

Ogres sākumskola

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.BrunoŠternsV42089780
2.Gabriela KatarīnaSammutaS42089797
3.MarkussPeseckisV42089794
4.EdgarsŠagžijevsV42089805
5.EmīlsŠulcsV42089796
6.AdriansKuģenieksV42089782

RĪGAS FRANČU LICEJS

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.KATELOJAS4
2.ELĪZALOJAS3
3.ANNIJANORIŅAS3

Ādažu vidusskola

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.RadziņšEdvardsV4nav
2.LīvaEglīteS2nav
3.KristaLapsiņa-MazitāneS3nav
4.OskarsRudzītisV3nav
5.MatīssRudzītisV4nav
6.LieneLīce-LīcīteS4nav
7.KristianaGudermaneS4nav
8.AdriansGudermanisV4nav
9.RobertsĶirkumsV4nav
10.RobertsArnicānsV4nav
11.SigneZvirbuleS4nav
12.AnnijaĀbeleS4nav
13.PaulaĶirkumaS4nav
14.PēterisArnicānsV4nav
15.DaņilaGaļejevsV4nav
16.SvensSergejevsV4nav
17.KārlisStrikauskisV4nav

Ogres Valsts ģimnāzija

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.KristersLasmanisV2
2.Valters EdvardsPlaudisV3
3.KarolīnaKrauzeS3
4.KārlisGudrisV3
5.MarkussŠmatsV3
6.SelīnaMailīteS3
7.AdriansĀboliņšV3
8.ArtūrsBirnbaumsV3
9.KatrīnaBērziņaS3
10.RihardsPilānsV3
11.LoretaŽukovskaS3
12.RaitisOžolsV3

Saulkrastu vidusskola

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.UldisUpītisV19200070
2.SimonaVoldiņaS2
3.EvaGrebežaS2
4.ArtisPuķīteV2
5.VanesaLegzdiņaS3
6.MareksUpīteV3
7.Marks HenrijsMajorsV3
8.ŠarloteReiceS3
9.EndijaOzolnieceS3
10.ZaneKalumaS3
11.Jurģis EgonsStrazdiņšV3207941
12.UnaLīceS4
13.LilianaNeimaneS4
14.TomassGalvānsV4
15.SindijaOzolnieceS4

Ropažu vidusskola

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.RobertsEglītisV4x
2.FrancisVimbaV4x
3.MartaZukuleS3x
4.MarkussIlgažsV3x

Sējas pamatskola

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.MihailsBorisovsV2nav
2.HaraldsSietnieksV1nav
3.RebekaZiemeleS2nav
4.AmandaRulleS2nav
5.SignijaŠauriņaS2nav
6.LienaSmirnovaS2nav
7.AnnaŽilinskaS3nav
8.LauraLapsiņaS2nav
9.ElīnaPetruņkoS3nav
10.JorensStūrisV4nav
11.TomsNazārovsV4nav
12.KristiansMillersV4nav
13.ZaneStrazdiņaS4nav
14.KatrīnaŠildereS4nav
15.RenāteBlūmaS4nav
16.Linards EdžusJirgensonsV4nav
17.MatīssNazārovsV4
18.SamantaŠauriņaS2

Babītes vidusskola

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.SofijaBindereS4
2.DārtaŠteinbergaS4
3.ValtersBriuksV3
4.MarkusGrasisV4
5.ViestursBriuksV2
6.EmīlsGudrītsV2
7.TomsVeļičkoV2
8.SamantaRozenbergaS2
9.JustīneRuģeleS2
10.EmīlsGraudupsV3
11.AurēlijaMoricaS3
12.AdelīnaBērsteleS3
13.AlekssPugejsV3
14.MatīssOtisonsV3
15.EmīlsErciņšV3
16.AliseĀboliņaS3
17.Elizabete MartaKaļķeS3
18.AnnijaGaileS3
19.DanielsOnukrānsV3
20.NilsRadziņšV3
21.GustavsSenkānsV3
22.KristofersStoļarovsV3
23.KārlisSavickisV3
24.Valters KristiānsZviedrisV2
25.MareksKojalovičsV2
26.IngusMartinsonsV2

Rīgas 49. vidusskola

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.ANTRAKACENAS1
2.PAULABALTMANES32085068
3.KRISTIĀNSSTAŅAV29100019
4.GUSTAVSSTAŅAV38006008
5.KRISTĪNESTOLDERES31398828
6.IEVASTOLDERES11398820

Iļģuciema vidusskola

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.Kristaps KārlisLācisV1nav
2.MartaDaijaS2nav
3.AnastasijaJoņinaS2nav
4.IevaRuģeleS4nav

Ikšķiles vidusskola

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.KristsStrihelsV22089787
2.ElīzeBremzeS42086764
3.Līva ElīzaAndersoneS42021174

LAurenču sākumskola

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.RičardsGirgensonsV4
2.MatīssMartinsonsV4
3.VernersSalenieksV4
4.AnceKorņejevaS4

Salas vidusskola

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.AnastasijaMuraškoS1a
2.RūdisLapiņšV1b
3.KrišjānisIvbulisV1c
4.DanielaKrasovskaS4d

Rīgas Valdorfskola

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.Aiga IrbeBlūmaS3Sportident
2.RobertsCeļmalisV3Sportident
3.Filks KārlisKrišjānisV3Sportident

Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.EduardsButānsV17206343
2.AliseZagorskaS28077700
3.Selīna PaulaSproģeS19008888
4.KārlisStradiņšV28080007
5.ElzaGulbeS1
6.LauraNelsoneS1
7.EmīlijaRadzevičaS1
8.GustavsŠvalbeV2
9.MārcisZariņšV2
10.TomsStraumeV1
11.MārtiņšBalčūnsV1

Pamatskola RĪDZE

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.Tīna KateSpektoreS3
2.ElizabeteMatuleS3
3.DanijaSvalbaS3

Rīgas Valsts 2.ģimnāzija

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.ElīzaOzolaS19200911
2.LīvaCeraS3
3.ErnestsOzolsV1

Rīgas Ziepniekkalna sākumskola

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.AnnijaBalčūneS4
2.NormundsSveikātsV4
3.TomsLeidumsV4

Ogres 1. vidusskola

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.RūdolfsValtersV32089779
2.EmīlsZaicevsV32089778
3.RobertsNīmanisV32089786
4.RonaldsAleksānsV32089784
5.Audris OdoVītoliņšV42089784
6.KristaLamstereS42089806

Rīgas 64. vidusskola

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.DāvisŠolmanisV22021206
2.RihardsGailisV22021101
3.UvisŠolmanisV42049468
4.KristiānaSaškoS4

Siguldas pilsētas vidusskola

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.Dagnija PaulaRēķeS4
2.EvaGraudaS4
3.AdeleBalanasaS4
4.RainersSmoļenskisV2
5.SantaZjuzinaS1

Privātā vidusskola "Patnis"

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.RūdolfsDāvidsonsV4
2.GustavsVārtiņšV4
3.SofijaĒrgleS4
4.MārcisZariņšV4
5.KajsFogelisV4
6.AnnaStradiņaS4
7.TrīneLazdiņaS3
8.HugoStraustiņšV3
9.RobertsBeļunsV4
10.JānisStraussV4

Carnikavas pamatskola

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.Marta MarijaBirzkopeS42006400
2.RobertsGraudiņšV42006399
3.RūdolfsGraudiņšV42006398
4.MargusSmotrovsV32006397
5.MartaJanķēvicaS42006396
6.GrietaGrantskalnaS42006395
7.TomsUtānsV42006394

Āgenskalna Valsts ģimnāzija

1. posms

#VārdsUzvārdsGrupaSportident #
1.Laura ElīzaLapiņaS17201414
2.JānisHūnsV1
3.Emīlija AnnaStaģeS27888000
4.RičardsZariņšV1
5.TomsBundulisV1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *